title2

bankТОВ "ТехнотернБуд" – сучасна, перспективна компанія, яка розвиває будівельну індустрію Тернополя. Історія її створення розпочалася ще у 20 столітті. Група молодих активних інженерів 21 листопада 1991 року заснували у Тернополі мале підприємство "Технотерн". Назва походить від словосполучення технічний Тернопіль. 

Основним напрямками роботи новоствореної фірми була  електронно-обчислювальна техніка та програмне забезпечення. Спершу підприємство орендувало офісне приміщення, а згодом для розширення робочих кабінетів розпочало будівельно-монтажні роботи та реконструкцію. Саме тоді виникла думка зайнятися будівництвом. 

У 1992 році фірма "Технотерн" створила перший відділ капітального будівництва та розпочала будівельну діяльність. За короткий час технотернівці спорудили кілька житлових та офісних приміщень. 

У 1994 році здано два житлових будинки по вул.Самчука 35, 36. У 1997 році фірма вводить в експлуатацію власний офіс по вул.Білецька 1а, загальною площею 2400 м2. Його спорудили із залученням новітніх технологій будівництва. Два перших поверхи офісу займає банк "Універсальний". 

До вдалих проектів в будівництві слід віднести спорудження 13-поверхового офісу ОДПА по вул.Білецька 1, 18-квартирного житлового будинку з адмінприміщеннями по вул.І.Франка 23, адмінприміщення "Євростудії ТДЕУ" по бул.Шевченка 9, та ряду житлових будинків в різноманітних района міста Тернополя. З об"єктами будівництва можна детальніше ознайомитися на сторінці  "Галерея".

Важливим показником надійності компанії "Технотерн" є те, що за час своєї роботи, не зважаючи на фінансову кризу, колектив не заморозив жодного об’єкта. Усі житлові будинки збудували та здали в експлуатацію згідно плану, а зобов'язання перед дольовиками виконали вчасно. 

До слова, компанія вкладає у будівництво значну частину власних кошнів. Тож спорудження будинків не залежить лише від фінансових надходжень дольовиків. 

За роки становлення "Технотерну", окрім створення потужного будівельного відділу, сформовані відділи транспортного господарства, маркетингу, юридичний відділ, аналітичний та планово-кошторисний відділи. 

"Технотерн" йде в ногу з часом та вивчає нові шляхи розвитку будівельної індустрії, вдосконалює промислову базу, запроваджує новітні технології, залучає нові інвестиції та започаткування цікавих проектів та створення нових робочих місць в нашому прекрасному місті Тернопіль. 

Компанія споруджує сучасні багатоповерхівки з якісною теплоізоляцією, чудовими дитячими майданчиками, затишними прибудинковими територіями. 

За рівнем якості будівельних робіт компанія– одна з кращих у місті. 

Обираючи ділянки для забудови, фахівці "Технотерну" беруть до уваги особливості архітектури міста. Компанія не споруджує будинки на території парків, відпочинкових зон та дитячих майданчиків, у щільнозабудованих місцях, по жодному з об`єктів не було конфліктних ситуацій.

"Технотерн" будує житло для людей із різним рівнем достатку та різним ціновим діапазоном.  Мета компанії – доступне і якісне житло для тернополян. 

"Технотерн" використовує лише якісні матеріали для будівництва. Встановлють вікна він фірми «Модерн» - однієї з найпотужніших фірм в Україні, двері від фірми «Риф». Квартири затишні  із раціональним, з ретельно продуманим плануванням. Головне гасло "Технотерну" – будуємо, як для себе. 

На відміну від фірм-одноденок, компанія "Технотерн" має власну інфраструктуру: від автомобілів, кранів, механічних ділянок до будматеріалів, залізобетону і товарного бетону, якими займаються споріднені фірми. Також у компанії працює професійна команда будівельників, архітекторів та інженерів, що забезпечує високу якість та оперативність робіт. До слова, у компанії є власне ОСББ, яке оновлює під`їзди після того, як мешканці зроблять ремонти у квартирах.

"Технотерн" оновлює своє обличчя та змінює назву на "ТехнотернБуд", адже зараз основним напрямком її діяльності буде саме будівництво.  

Компанія має значний досвід, активно розвивається і вже незабаром потішить тернополян цікавими проектами. Зокрема, на вулиці Текстильній розпочнеться будівництво нового кварталу з продуманою зручною інфраструкторою, фітнес-центром та басейном, а також на вулиці Чумацькій та у Березовиці. 

prodaz

26 років досвіду на будівельному ринку Тернополя