П'ятниця, 26 грудня 2014 10:20

Як змінилися ціни на ринку нерухомості в Тернополі?

60ea919В Тернополі інтерес до покупки житла, що підігрівався ситуацією на сході, поки рідко закінчується реальними угодами. В основному цікавляться найдешевшим житлом: квартирами і будиночками в передмісті вартістю до $ 20 тис. Багато людей з Донецької області, Маріуполя цікавляться квартирами. Після заяви Путіна про «два тижні до Києва» був вал дзвінків зі столиці, але потім, мабуть, паніка пройшла, повідомляє Vsemisto.info.

Доларові ціни на вторинне житло у Тернополі знижувалися протягом літа, щоб в гривневому еквіваленті повернутися на рівень початку року. На серпневий стрибок, за словами ріелтерів, поки ніякої реакції не було. Втім, попит на вторинку і так дуже низький, можна знайти «термінові» оголошення із значними знижками. Трьохкімнатні в панельці навесні продавалася за 30 тисяч доларів, зараз її готові продати за 20 тисяч.

Ціни на оренду з початку року в Тернополі не змінилися: однокімнатна квартира коштує 0,8-1,2 тис. грн., двокімнатна – до 2 тис. У нас, напевно, найнижчі ціни в країні. Для життя місто гарне, але роботи як такої не особливо багато.

Середня ціна на однокімнатні квартири:

Продаж:

 З 22 тис. ціна впала до 20 тис. у.о. за останній місяць.

Оренда:

 З 0,8 тис. ціна зросла до 0,8-1,2 тис. грн. за останній місяць.

Середня ціна на однокімнатні квартири:

Продаж:

 З 25-40 тис. ціна впала до 22-35 тис. у.о. за останній місяць.

Оренда:

 За останній місяць ціна не змінилася та залишається на рівні 1,5-2 тис. грн.