П'ятниця, 26 лютого 2016 00:00

Відбулося перше засідання оновленого складу Спостережної ради Держмолодьжитла

Логотип ДержмолодьжитлаПерше засідання оновленого складу Спостережної ради Держмолодьжитла відбулося 28 січня в приміщенні Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

На засіданні було заслухано та затверджено Звіт про результати роботи Держмолодьжитла за 2014-2015 роки, фінансову звітність установи, а також вирішено ряд організаційних та кадрових питань відповідно до компетенції Спостережної ради Держмолодьжитла.

Інформуючи про діяльність Держмолодьжитла, голова правління Леонід Рисухін зазначив, що незважаючи на значне зменшення фінансування з загального фонду державного бюджету на житлові програми протягом 2014 – 2015 років, 825 сімей скористалися програмами, які реалізує Держмолодьжитло, введено в експлуатацію 111 житлових будинків, в яких власні квартири отримали 2214  сімей учасників програм, які реалізовує Держмолодьжитло.

Протягом 2014-2015 років Держмолодьжитлом стабільно виконувались зобов’язання з виплати компенсації за відповідними програмами часткової компенсації відсоткової ставки кредитів молодим сім‘ям та програмою здешевлення вартості іпотечних кредитів. За підсумками 2014 та 2015 років заборгованості з виплати компенсації як за програмою часткової компенсації, так і за програмою здешевлення вартості не було.

Крім того, члени Спостережної ради Держмолодьжитла підтримали необхідність відновлення фінансування державних житлових програм, зокрема пільгового молодіжного житлового кредитування, а також про

http://mybud.com.ua/news/0/2587