Понеділок, 28 серпня 2017 00:00

Уряд виділив 30 мільйонів на програму доступного житла

630 360 1453569937-1017На програму придбання доступного житла з бюджету виділено 30 млн грн, першочергове право скористатися нею мають учасники АТО та внутрішньо переміщені особи.
Про це написав віце-прем’єр-міністр - міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко у Facebook.

"Першочергове право в отриманні пільгового кредиту на придбання доступного житла відтепер мають учасники АТО та внутрішньо переміщені особи. Вперше такий принцип ми заклали у порядок використання коштів за відповідною держпрограмою щодо забезпечення громадян доступним житлом. На неї виділено 30 мільйонів гривень", - зазначив урядовець.

Водночас він зауважив, що цього року змінено підходи до розподілення між регіонами цих коштів – залежно від кількості учасників АТО та внутрішньо переміщених осіб.

Зубко також розповів, що вже затверджений порядок спрямування бюджетних коштів в області, схвалюється перелік об’єктів житлового будівництва, на добудову або придбання житла в яких можуть спрямовуватися кошти.

За його словами, головним розпорядником бюджетних коштів є Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву та його регіональні представництва.

Джерело: https://www.ukrinform.ua