Понеділок, 04 квітня 2016 00:00

Ціни на квартири в Україні більше не падатимуть – експерт

bagatopoverhivka87

Ринок нерухомості чекає переломний рік, упевнений фахівець

Поточний, 2016 рік, стане переломним для ринку нерухомості, але не варто очікувати подальшого зниження цін. Таку думку висловив експерт з нерухомості Віктор Несін.

За його словами, зараз на ринку нерухомості все ж триває стагнація. "2016 буде переломним. Саме в 2017 році, я думаю, як мінімум ціни падати взагалі не будуть", – вважає експерт.

На думку Несіна, це стосується і первинного та вторинного ринку житлової нерухомості.

У той же час він відзначив, що в 2015 році ринок новобудов був дещо активнішим. За словами Несіна, це пов'язано з тим, що забудовники не завжди встигали за коливанням національної валюти і ціна на квадратні метри в гривні була дещо нижчою.

Однак, в 2016 році не слід очікувати подальшого зниження вартості квадратного метра адже нижче собівартості забудовники її реалізовувати не будуть, відзначає фахівець.

"Коли я бачу на білбордах ціна квадратного метра 8 тис. грн, це дивує, такого бути не може. Тому людям потрібно дуже акуратно до цього ставитися. Це як якщо всі банки пропонують 11% за вкладами – а якийсь банк 30%. Він збере гроші і завтра оголосить себе банкрутом", – зазначив експерт.

Нагадаємо, при придбанні житла фахівці радять ретельно вивчити історію і репутацію забудовника.