Середа, 02 березня 2016 00:00

Мінрегіон пропонує відновити фінансування програми доступного житла при внесенні змін до Держбюджету на 2016 рік

669bb0af679108c1f23539f68a1114e1Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово- комунального господарства пропонує Верховній Раді України при розгляді та внесенні змін до Державного бюджету на 2016 рік відновити фінансування житлової програми доступного житла, що реалізується за механізмом «70 на 30». Про це заявив Віце-прем’єр-міністр України — Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

Геннадій Зубко під час засідання комітету Верховної Ради України з питань економічної політики. Геннадій Зубко, зокрема, зазначив, що за останні кілька років, темпи забезпечення громадян доступним житлом значно впали.

«Я хотів би просити підтримку для того, щоб ми все-таки, коли будемо приймати зміни до бюджету, продовжили програму «70 на 30», що стосується будівництва. Тому що ми практично втратили темп за ці два роки, не фінансуючи цю програму», - зазначив Віце-прем’єр-міністр.

Як зазначив перший заступник голови правління Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву Сергій Комнатний, фінансування державних житлових програм з Державного бюджету України є дуже доцільним, оскільки ці програми виконують не лише соціальне, а і не менш важливе економічне завдання держави.

«Державні житлові програми, зокрема, програма доступного житла, що реалізується за принципом «70 на 30», мають значний позитивний вплив не лише на будівельну галузь, а і на всю економіку в цілому, оскільки саме будівельна галузь є локомотивом економіки», - наголосив Сергій Комнатний.

http://mybud.com.ua/news/0/2663