Четвер, 03 березня 2016 09:52

ІНВЕСТУВАННЯ У СФЕРУ БУДІВНИЦТВА СТВОРИТЬ ДОДАТКОВІ РОБОЧІ МІСЦЯ — ЕКСПЕРТ

4187Інвестування у будівельну галузь — позитивно для економічного розвитку, адже створює додаткові робочі місця та стимулює до розвитку інші галузі. Про це у коментарі УНН сказав економічний експерт Ярослав Жаліло.

За його словами, наразі іноземні інвестиції у будівельну сферу в Україні складають незначну частку.

"Будівництво загалом займало невелику частку в іноземному інвестуванні в Україну. На кінець 1-го кварталу 2015 року прямих іноземних інвестицій в Україну було 2,8%", — зауважив експерт.

Однак, він наголосив, що будівельна галузь є привабливою для інвестування. Він також нагадав, що свого часу у роки Великої депресії у США інвестування бюджетних коштів у цю сферу сприяло економічному зростанню.

"Інвестиції у будівельну діяльність — це хороші інвестиції. До прикладу, пожвавлення інвестування у будівельну діяльність ми бачили напередодні Євро-2012... Це позитивно для економіки загалом, тому що будівництво дуже розгалужена сфера, яка створює робочі місця, залучає матеріали, транспорт, логістику", — наголосив Я.Жаліло.

Як повідомляв УНН, на думку експертів, вітчизняна будівельна сфера — безпрограшний варіант для вкладання інвестицій. Так, голова правління — президент ПАТ "ХК "Київміськбуд" Ігор Кушнір вважає, що зараз найбільш вигідний час для вкладень в українську нерухомість, через низькі ціни, лояльність влади до закордонних інвесторів, готовність до співпраці.

"Наприклад, столична влада заявляє про готовність виділяти земельні ділянки для будівництва приватних дитячих садочків. Також найбільш вигідними з точки зору повернення коштів є приміщення для промислових потужностей та логістичних компаній. Інвестиції у житлову нерухомість — безпрограшний варіант у будь-який час", — вважає І.Кушнір.

Він наголосив, що розвиток будівельної галузі тягне за собою розвиток ще з десятка суміжних сфер економіки.

УНН http://www.unn.com.ua/uk/news/1482048-investuvannya-u-sferu-budivnitstva- stvorit-dodatkovi-robochi-mistsya-ekspert